Máme-li děti vychovávat, je třeba abychom se také stali dětmi.

Mateřská škola TELNICE
Ústí nad Labem
Přejít na obsah
VZKAZY A PŘIPOMÍNKY
7 komentáře

1 2
MŠ Telnice
2020-05-06 11:40:11
Vážení rodiče, milé děti,
oznamujeme Vám, že od 18.05.2020 bude naše Mateřská škola OTEVŘENA.

Je naší povinností Vás seznámit s podmínkami pro provoz mateřských škol v období do konce školního roku 2019/2020, které naleznete na stránce "AKTUÁLNĚ" společně s "Čestným prohlášením", které je nutné předložit s prvním vstupem do MŠ, bez něj nebude Vaše dítě přijato. (Pokud nedisponujete možností si jej vytisknout, můžete si jej vyzvednout před MŠ - na vchodových dveřích.)

Těšíme se brzy na viděnou. Kolektiv zaměstnanců MŠ Telnice
MŠ Telnice
2020-04-01 13:36:18
Vážení rodiče,
je to již přes 2 týdny, co jsme přikročili k uzavření naší MŠ, v návaznosti na nouzový stav vyhlášený vládou ČR. Nikdo z nás si netroufáme odhadnout, jak dlouho tato opatření budou trvat. Pravidelně situaci sledujeme a řešíme další postup, tak aby omezení nemusela trvat déle než bude nutné. Především proto, že chápeme, jak je pro Vás aktuální situace složitá, ale přece jen nyní jde o zdraví nás všech!
Jsme si vědomi toho, že zabavit děti doma nemusí být snadné. Proto Vám chceme podat pomocnou ruku alespoň na dálku. Do schránek během tohoto týdne Vaši předškoláci a budoucí předškoláci dostali své sešity, které mají ve školce rozpracované v rámci projektu Medvídka Nivei a jeho pomoci s přípravou na školu. Další tipy na činnosti nejen pro předškoláky můžete najít na webové stránce www.pinterest.com/mstelnice
(zde je potřeba se zaregistrovat například e-mailem). Neberte prosím tyto materiály jako povinnost! Z naší strany se jedná o jakousi inspiraci pro Vás a Vaše děti do dalších dnů.
Přejeme Vám pevné nervy a pokud to jen trochu jde, rodinnou pohodu. Užijte si čas v přírodě, ve které my na vesnici máme tu výhodu, že je co by kamenem dohodil. Procházky v přírodě, do lesa, na louku či čas na zahradě Vám i dětem jistě zlepší dny. Povídejte si s dětmi, čtěte si, zacvičte si, využijte času, který s dětmi trávíte.
Věřte, že se všichni moc těšíme, až se vše navrátí k normálu. Těšíme se na školku plnou dětského smíchu.

Pevné zdraví všem!
Za kolektiv MŠ Telnice Kateřina Bakešová
MŠ Telnice
2020-03-23 20:40:30
Na stránce "ZÁPIS DO MŠ" jsou zveřejněny informace k zápisu dětí k předškolnímu vzdělávání na školní rok 2020/2021.
MŠ Telnice
2020-03-15 16:32:17
ROZHODNUTÍ STAROSTY OBCE

Na základě rozhodnutí starosty obce bude Mateřská škola Telnice, v rámci doporučení MZČR, které vydalo mimořádné opatření v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem SARS-CoV-A v Evropě, od pondělí 16.03.2020 až do odvolání UZAVŘENA.

Vážení rodiče, žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy, si budete moci vyzvednout v ředitelně MŠ:
Pondělí 16.03.2020 od 07:15 do 11:30 a ve středu 18.03.2020 od 12:15 do 16:30. Případně dle individuální domluvy!

Děkujeme za pochopení
MŠ Telnice
2020-03-12 18:38:39
AKTUÁLNĚ:

Vláda svým usnesením ze dne 12. 3. 2020 vyhlásila nouzový stav a zakázala osobní přítomnost žáků a studentů při vzdělávání nebo studiu na ZUŠ (nově), zájmové vzdělávání ve školských zařízeních pro zájmové vzdělávání (nově), jazykové školy (nově), jednoleté jazykové pomaturitní kurzy (nově), ZŠ, SŠ a konzervatoře, VOŠ.
Dle doporučení ministerstva školství : Přestože se usnesení vlády výslovně netýká mateřských škol a lesních mateřských škol, doporučujeme zvážit omezení nebo přerušení provozu mateřské školy.

Proto si Vás dovolujeme požádat o zvážení zda Vaše dítě bude nadále navštěvovat MŠ. Zákaz se na nás sice nevztahuje, ale děti se zde setkávají a přicházejí do kontaktu s dalšími dospělými osobami, rodiči i sourozenci navštěvující základní a další školy, které jsou preventivně uzavřeny. Nyní Vám docházku do mateřské školy nezakazujeme, necháváme toto na Vašem zvážení a rozhodnutí.

Mateřská škola aktuálně funguje v běžném režimu. Veškeré kulturní akce a výlety se však prozatím do odvolání RUŠÍ. O případných změnách či omezeních v provozu budete informováni.
1 2
Návrat na obsah